logo

Zavolejte nám

577 901 851


profil firmy

Historie

  • Firma henelit-CZ, spol. s r.o. je výhradním zástupcem firmy Henelit, Ges.m.b.H., která vznikla v roce 1947 v rakouském Villachu. Tato firma dodává 80% své produkce do Evropské unie a rozšiřuje své působení i do ostatních zemí Evropy, má zastoupení např. v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku. Její roční obrat činí 20 mil. EUR. Sortiment výrobků je velmi široký, od nátěrů dřeva, kovu, přes beton a omítky, po nátěry střech. I v případě speciálních požadavků na nátěry jsou odborníci ve firmě připraveni daný problém vyřešit.

    Zajišťujeme moderní povrchové ekologické úpravy kovů pro průmysl a na motorová vozidla. Specializujeme se na kovoprůmysl (vodní nádrže, čistírny odpadních vod, ocelové mosty, silniční, železniční a dálniční mosty, kontejnery apod.).

    Máme široký výběr ekologických a vodou ředitelných produktů pro dřevoprůmysl a nábytkářský průmysl. PUR laky, NC laky, laky s UV vytvrzováním, vodou ředitelná mořidla, rozpouštědlová mořidla, laky na parkety a ostatní namáhané povrchy, lazurovací ochranné nátěry. Rovněž nabízíme interiérové a fasádní barvy, zabýváme se i ochranou betonových povrchů.

    V případě Vašeho zájmu o naše výrobky Vám rádi poskytneme bližší informace na tel: 577 901 851 nebo 608 758 024, 776 584 773.

Spolupráce s firmou MIPA AG.

Stále více výrobců automobilů zdokonaluje svoje výrobky v oblasti ne jen motoristické, ale i v oblasti designu, nakolik vzhled , jeho barva jsou na první pohled jedním z nejvýznamnějších faktorů pro jeho prodej zákazníkovi. MIPA AG. - Německo.má lakovací systémy pro automobily, nákladní , autobusy, letadla, ale v neposlední ředě také i systémy pro průmyslové lakování PROMIX Industry a PROMIX AQUA. Na povrchovou úpravu karosérie automobilu a jeho barevný odstín jsou kladené vysoké nároky, které kromě vzhledu musí povrchová úprava splňovat. Jsou to především tyto vlastnosti, které chceme při lakování náročných povrchů jako například automobilů, nebo letadel dosáhnout. Trvanlivost barevných odstínů, stálost na světle a odolnost proti povětrnostním vlivům a v neposlední řadě i ekologické vlastnosti při jejich aplikaci a další faktory, které zvyšují stále vyšší nároky na barevné odstíny automobilových laků. Je samozřejmé, že pro kvalitu povrchu karoserií automobilů není rozhodujícím faktorem pouze automobilový lak, ale i úprava povrchu karoserií před nastříkáním laku. I pro tuto úpravu na materiály, které se používají, jsou kladeny vysoké nároky a to především úspora času, pracnosti, celkové efektivity zpracování, bezpečnosti práce z hlediska ochrany zdraví, minimalizování zatížení životního prostředí v důsledku snižování obsahu organických látek, atd. Tyto všechny nejpřísnější kritéria lakovací systémy MIPA splňují. Filozofií firmy je nabídnout zákazníkům maximální kvalitu produktů za výborné ceny. Tato kombinace kvality a ceny předurčuje zákazníka, který používá systémy MIPA k úspěchům na našem velmi náročném trhu v porovnání s konkurencí. V tak náročném technologickém prostředí je nutný profesionální zákaznický servis. Firma MIPA Autolack s.r.o. Pro komfort používání produktů značky MIPA zajišťuje pro naše zákazníky samozřejmě také dodavatelský servis, logistiku, COLOR SERVIS, poradenství, školení apod.


Reference

HENODUR TSD VZORNÍK

 

Zdravé spaní v ložnicích firmy MOBÖ - Mireal a.s. Veselí nad Moravou - upravených přírodními materiály

 

Nabídka polyuretanových a vodou ředitelných laků - pro dokončování nábytku i dětem do 3 let

 

Vysoce kvalitní protikorozní ochrana - nátěrové hmoty na stožáry vysokého napětí

 

MOPAS a.s. - Holešov - Repase užitkových vozidel

 

SYKORA spol. s r.o. - kuchyně s povrchovou úpravou henelit

 

BUDAPEST - ARENA - Základní nátěr - KORROSAN a vrchní RS-DECKLACK